Home arrow Hrvatska grancica arrow Sport arrow AS ZORILE VODNIC U FINALU KUPA UJEDINJENJA arrow Hrvatska grancica arrow Sport
Arhiva articole Hrvatska grancica Sport

Search by tag : kup, grancica, finala, kup 2008 grancica

AS ZORILE VODNIC U FINALU KUPA UJEDINJENJA PDF Imprimare E-mail
joi, 13 februarie 2020

Nogometni savez Karaș-severinske županije (AJFCS) organizirao je 18. i 19. siječnja kup „Ujedinjenja“ u malom nogmetu, natjecanje koje je uspjelo prikupiti na startnu liniju čak 22. ekipe.

Ovim turnirom pokušali smo proslaviti jedan važan povijesni događaj za našu zemlju. Kao i obično ponudili smo nagrade timovima na postolju, ali i najreprezentativnijim igračima turnira. - izjavio je na kraju natjecanja Florin Știube, jedan od dužnosnika AJFCS-a.

Radi velikog broja nogometnih ekipa sudionika na ovom natjecanju utakmice su se održale u trima različitim športskim dvoranama iz Ričice. Riječ je o športskim dvoranama teoretske srednje gimnazije „Traian Vuia”, gimnazije za umjetnost „Sabin Păuța” i Polivalentne dvorane iz središta grada.

83593137_112750890142745_2503381938274828288_n.jpg     Pobjednikom turnira proglašena je ekipa AS Ramna nakon što je u finalu nadigrala AS Zorile iz Vodnika s rezultatom 5-2.

U polufinalu Ocna de Fier je pobijedila Fortunu iz Ričice s rezultatom 4-1.

Put do finala je bio gladak za vodničku momčad. Najprije je osvojila grupu s maksimalnih 12 bodova, svladavši po redu Fortunu iz Ričice 6-3, ACS Minerula iz Doknjače 10-1, CSO Aninu 7-3 i AS Forestu iz Armeniša 7-1. Dalje, u osmini finala, Zorile su potopile Humanitas s 11-1, u četvrtfinalu pobjedile su Mormana s 3-1, dok su u polufinalu ponovno nadigrale ričičku Fortunu sa 6-2.

Osim osvojenog drugog mjesta, nogometaši iz Vodnika su primili još dvije specijalne nagrade: za najboljeg igrača kompeticije (Petar Beța) i najboljeg strijelca kompeticije (Alexandru Nicola).