Home arrow Hrvatska grancica arrow Derbi 3. kola u Karaševu arrow Hrvatska grancica arrow Sport

Search by tag : kup, grancica, finala, kup 2008 grancica

Derbi 3. kola u Karaševu PDF Imprimare E-mail
sâmbata, 08 noiembrie 2008

Image

Nakon poraza u drugom kolu u Ticvaniu Mare, momčad Prolaza se brzo oporavila i potpuno spremna dočekala goste iz Klokotiča. Ono što je morao biti derbi trećeg kola zbog tradicionalnog nogometnog suparništva momčadi iz Karaševa i Klokotiča transformirano je zapravo u jednosmjerno napadanje vrata gostiju, koji su izgledali umorni i nemotivirani. Domaćini su otpočetka krenuli silovito i zabilježili prvu veliku priliku odmah na početku utakmice kad je P. Udovica promašio iz idealne situacije. Igrači Prolaza su nastavili pritiskovati vrata gostiju i stvarati velike prilike, a   sredinom prvog poluvremena poveli su s 1-0,  nakon neobranjivog udarca M. Gere. Gosti su zatim izravnotežili utakmicu i uspjeli izjednačiti krajem poluvremena nakon jedine stvorene prilike.Prelijepi zgoditak M. Mateje u drugom poluvremenu za vodstvo 2-1 samo je potvrdio realan omjer snaga na terenu. Mada je početkom drugog poluvremena isključen M. Gera, dotada ponajbolji igrač Prolaza, domaćini su i dalje superiorni, te zasluženo bilježe pobjedu.