Home arrow Hrvatska grancica arrow Anunturi arrow SLATKISI I KNJIGE ZA NASU DJECU arrow Hrvatska grancica arrow Anunturi 
Arhiva articole Hrvatska grancica Anunturi

Search by tag : Hrvatska


SLATKISI I KNJIGE ZA NASU DJECU PDF Imprimare E-mail
marti, 03 august 2021
     I ove je godine Zajedništvo Hrvata obradovao 300 djeteta iz naših karaševskih sela te Rekaša i Tirola, poklonivši im povodom Dana djeteta paketiće slatkišima i knjigama. dsc_0024.jpg

    

     Učenicima iz Karaševa paketići slatkišima i knjigama bili uručeni u parku ZHR-a, dok su u ostalim našim mjestima paketići uručeni učenicima putem predstavnika organizacije. Također je Zajedništvo izdvojilo iz svog budžeta određenu svotu novaca kako bi na kraju školske godine nagradio izuzetne rezultate u učenju te dobro ponašanje naših učenika prvaka. Na savjet učitelja i profesora koji predaju u našim školama nabavile su se knjige čije su lekture usklađene s nastavnim programom i prilagođene svakoj učeničkoj dobi.

 
< Precedent   Urmator >

FrontPage