Početna arrow Hrvatska Grančica arrow A.S. VOINTA LUPAC arrow Hrvatska grancica arrow Dogadaji
Arhiva članaka Hrvatska grancica Dogadaji

Search by tag : kafic, rimer, sojka, uniunea croatilor

A.S. VOINTA LUPAC PDF Ispis E-mail
Thursday, 19 May 2011

Lupačka se momčad, nakon što je na samom otvorenju druge polusezone četvrte lige, bez previše muka, pobjedila u gostima A.S. Oravicu s rezultatom 4-2, ozbiljno spotaknula u sljedećoj utakmici na domaćem terenu. Titian Nica je pogotkom u sedamnaestoj minuti doveo u prednost lupačku ekipu u utakmici protiv A.S Bistre iz Glimboke i tako je i završilo prvo poluvrijeme. Sve do tada, gosti se nisu baš pokazali na terenu kao neka zastrašujuća sila, tako da su svojim nastupom stvorili dojam  da će to biti glatka pobjeda domaćina. Sve se prevrnulo u trenutku kada su Glimbočani, nakon par blijedih akcija u napadu, opazili da je obrana lupačke momčadi spora i neorganizirana i da se lakoćom može nadigrati. Tako da su do izjednačenja stigli u 69. minuti, a sve do 87. minute još su dva puta zatresli mrežu lupačke ekipe. Tek kada su navijači počeli napuštati tribine lupačkog stadiona, ogorčeni nastupom svoje ekipe, „Vointa“ se naglo budi i u preostalim minutama igre uspijeva izjednačiti rezultat pogodcima Dömöndia (90’) i Vaştaga (92’).
    Lupak je, unatoč nerješenom rezultatu, sačuvao treće mjesto na ljestvici s 42 skupljena boda.